سیل استان تهران | سیل در شیراز | وقوع سیل در امام زاده داوود

هشدار سیل | به مشهد و این 6 استان سفر نکنید + فیلم

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات درخصوص سفر جاده‌ای به مشهد و 6 استان دیگر به مسافران هشدار داد.

هشدار سیل | به مشهد و این 6 استان سفر نکنید + فیلم

هشدار جدی سیل! ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر شب گذشته، همزمان با سومین شب بارندگی‌های سیل‌ آسا در کشور، در اطلاعیه‌ای از هم‌وطنان خواست: با توجه به بارندگی و سیل در برخی استان‌های کشور و خسارت وارد به بعضی بناها و زیرساخت‌های گردشگری، قبل از سفر نسبت به امکان سفر، اطمینان و تمهیدات لازم را داشته باشند.

در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است: با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی در روزهای آتی نیز بارندگی‌ها ادامه خواهد داشت و شدت بارش‌ها در استان‌های یزد، فارس، کرمان و نیمه‌شرقی تهران بیشتر خواهد بود. همچنین احتمال وقوع سیل در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و شرق خوزستان وجود دارد.

ستاد هماهنگی خدمات سفر از مسافرانی که قصد سفر به شهر مشهد از محور شمالی را دارند نیز خواسته است ضمن کسب اطمینان از امکان تردد از جاده‌های شمالی کشور، از توقف و اجرا در حاشیه رودخانه‌ها جدا خودداری کنند.

بارش شدید باران و وقوع سیلاب در استان‌های مختلف، از جمله سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و تهران سبب شده تا بسیاری از محورهای شریانی و غیرشریانی به‌ویژه در مناطق شمالی کشور و در مسیر نقاط سیل‌زده، با انسداد مقطعی مواجه شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر