داروی ضد بارداری | فروش داروی ضد بارداری | ممنوعیت فروش داروی ضد بارداری

فروش قرص ضد بارداری ممنوع شد! | فروش داروی ضد بارداری جرم محسوب می شود؟

با توجه به اینکه افزایش جمعیت سیاست صحیحی است تولید انبوه داروی ضد بارداری توسط برخی شرکت های داخلی هیچ گونه توجیهی ندارد و فروش این دارو ها ممنوع شده است

فروش قرص ضد بارداری ممنوع شد! | فروش داروی ضد بارداری جرم محسوب می شود؟

فروش داروی ضد بارداری منوع شد!  اخیراً مطلبی در فضای مجازی منتشر شده که در آن ادعا می‌شود «فروش داروی ضد بارداری در داروخانه‌ها ممنوع است و برای داروخانه‌ها بازرسی نامحسوس گذاشته شده که هیچ فردی نتواند بدون نسخه پزشک، داروی ضد بارداری دریافت کند» مشاور امور رسانه‌ای سازمان غذا و دارو فروش: داروهای ضدبارداری ممنوع نیست بلکه داروخانه‌ها نباید داروی ضد بارداری را به صورت آزاد و بدون نسخه پزشک، در اختیار افراد قرار دهند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضامبلغی با اشاره به تصویب طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده توسط مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: علی رغم اینکه  هم اکنون ایران کشور جوانی است ولی  اگر روند جمعیتی به  صورت فعلی  باشد  به کشور پیری تبدیل می شویم در همین راستا  نمایندگان مجلس شورای اسلامی  و اعضای کمیسیون روزها و ساعت ها طرح جوانی جمعیت را مورد بررسی قرار دادند.

وی افزود:با توجه به مشوق هایی که در این طرح در نظر گرفته شده چنانچه اعمال شوند در بلندمدت،میان مدت و کوتاه مدت  دستاوردهای خوبی خواهیم  داشتم‌، البته بنده معتقدم باتوجه به اهمیت جمعیت باید مشوق های بهتری در نظر گرفته شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با توجه به اینکه  افزایش جمعیت سیاست صحیحی است  تولید انبوه  داروهای ضد بارداری توسط برخی شرکت های داخلی هیچ گونه توجیهی  ندارد  باید از تولید این داروها جلوگیری شود .

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی  در رابطه با فعالیت برخی شرکت های خارجی در زمینه تولید داروهای ضدبارداری در کشور  بیان کرد:  به طور یقین صهیونیسم جهانی  نه تنها برای مسلمانان بلکه برای کلیه جامعه بشریت  نقشه های پلیدی کشیده و تنها مشکلش با اسلام نیست بلکه با تمام جوامع بشری مشکل دارد.

مبلغی با بیان اینکه آرزوی صهیونیسم ها کاهش جمعیت ایران است، گفت‌: ‌صهیونیسم با نقشه های پیچیده و عجیب به دنبال مقابله با رشد جمعیت ایران است  و از هر اقدامی که سبب عقیم شدن جوانان‌، نازایی و کاهش رشد جمعیت کشور ایران دریغ  نمی‌کند در همین راستا باید هوشیار باشیم  و جهت شادابی و نشاط جمعیت  تلاش کنیم که از هیچ دشمنی ضربه نخوریم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

پر بازدیدترین

ارسال نظر