قیمت مسکن در تهران | خرید خانه در مرکز تهران

قیمت مسکن 70 متری در تهران | قیمت مسکن مقرون به صرفه و مناسب در مرکز تهران

اگر قصد خرید خانه در تهران را دارید با ما همراه باشید تا قیمت مسکن در مرکز تهران را بررسی کنیم.

قیمت مسکن در مرکز تهران نسبتا پایین است و به دلیل دسترسی خوبی که از این منطقه می توان به مناطق دیگر داشت، جزو مناطق محبوب تهران است. قیمت مسکن در مرکز، نسبت به شرق، غرب و شمال پایین تر است. اگر قصد خرید خانه ای اقتصادی در تهران را  دارید، با ما همراه باشید تا قیمت مسکن های 70 متری در مرکز تهران را ببینید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در میدان‌ولیعصر را دارید می‌توانید واحدی ۱۶ ساله با متراژ ۶۸ متر و ۱ اتاق خواب را با سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. اگر واحدی ارزان قیمت‌تر در این منطقه می‌خواهید، می‌توانید واحدی ۲۷ ساله با متراژ ۶۸ متر و ۲ اتاق خواب را معادل ۲ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان خریداری کنید.

برای خرید واحد آپارتمانی۶۵ متری در یوسف‌آباد درحالی که ۳ سال از ساخت این واحد می‌گذرد و یک خواب دارد، لازم است مبلغی بالغ‌بر ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

همچنین واحد آپارتمانی ۶۶ متری در بلوار کشاورز با سنی معادل ۲۰ سال و ۱ اتاق خواب، قیمتی معادل ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان دارد.

برای خرید واحد آپارتمانی ۲۰ ساله در امیرآباد با متراژ ۷۰ متر و ۲ اتاق خواب، به بودجه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان نیاز دارید.

برای خرید واحد آپارتمانی ۱۶ ساله در میدان‌انقلاب، با متراژ ۶۶ متر و ۱ اتاق خواب، به بودجه‌ای معادل ۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

در روزهای گذشته واحد آپارتمانی ۱۳ ساله در فاطمی با متراژ ۷۰ متر و ۱ اتاق خواب، معادل ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین واحدی دیگر در همین منطقه با متراژ ۶۶ متر درحالی که ۱۲ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۲ اتاق خواب دارد، معادل ۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان قیمت دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

قیمت مسکن

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر