اختلاف قیمت کوییک در بازار و کارخانه | قیمت خودرو های سایپا

جدیدترین قیمت خودرو کوییک | اختلاف قیمت عجیب کارخانه و بازار

با تجه به قیمت خودرو ها، کوییک جزو خودرو های اقتصادی محسوب می شود. تولید این خودرو چندسالی است که آغاز شده و طرفداران بسیاری نیز دارد. برای دیدن قیمت خودرو کوییک و اختلاف قیمت آن در بازار و کارخانه با ما همراه باشید.

قیمت خودرو ها در ماه گذشته با کاهش رو برو شد و در خرداد ماه شاهد تغییرات شدید در قیمت خودرو بودیم اما حالا بازار به ثبات بیشتری رسیده است. قیمت خودرو کوییک این روزها در بازار نوسانی ندارد و همچنان میان کارخانه و بازار این محصول اختلاف قیمت دیده می‌شود. 

این محصول در دو مدل دنده‌ای و اتوماتیک تولید شده است. قیمت مدل دنده‌ای کوییک در بازار ۲۰۸ و در کارخانه ۱۶۸ میلیون و ۷۴ هزار تومان داد و ستد می‌شود. این به معنای اختلاف ۴۰ میلیون تومانی میان نرخ کارخانه و بازار کوییک دنده‌ای است. کوییک اتوماتیک پلاس نیز در بازار ۳۱۳ و در کارخانه ۲۷۷ میلیون و ۱۵۳ هزار تومان قیمت دارد. این به معنای اختلاف ۳۶ میلیون تومانی میان نرخ کارخانه و بازار کوییک اتوماتیک پلاس است. به طور کلی اختلاف قیمت این خودرو با بازار بین، ۲۲ تا ۵۰ میلیون تومان بود.

روز گذشته، معاون حمل‌ونقل وزارت صمت گفت: کل خودروهای سایپا به‌دلیل افزایش تولید در دور دوم از روند قرعه‌کشی خارج شدند. با اعلام معاون حمل‌ونقل وزارت صمت کل خودروهای سایپا به‌دلیل افزایش تولید در دور دوم از روند قرعه‌کشی خارج شدند.

این مقام مسئول گفت: امیدواریم طی دو دوره بعدی همین اتفاق برای ایران خودرو و سایر خودروسازها بیفتد. با وجود میلیاردها تومان بدهی و زیان انباشته و کیفیت پایین محصولات، ایران خودرو و سایپا همچنان به طرح‌های فروش خود ادامه دهند. سایپا نیز هفته گذشته ۱۱ طرح مختلف فروش را به اجرا گذاشت. کوئیک با گیربکس معمولی هم یکی از محصولات عرضه شده بود. در این طرح‌ها، همچنین، متقاضیان امکان انتخاب ساینا S، کوئیک S، شاهینG، کوییک R اتوماتیک و سایپا SE 151 را نیز داشتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر