صحبت های نجم الدین شریعتی | برنامه سمت خدا با نجم الدین شریعتی

دلیل غیبت نجم الدین شریعتی فاش شد!!! | بیماری خاص مجری سمت خدا + فیلم

ماجرای بیماری سخت نجم الدین شریعتی از زبان خودش را در قالب فیلم تماشا کنید

نجم الدین شریعتی که بیشتر او را در عنوان مجری برنامه سمت خدا می شناسیم، برای اولین بار از بیماری خاص و سخت خود گفت. نجم الدین شریعتی مجری آرام و بی حاشیه برنامه های مذهبی به تازگی در این برنامه به عنوان مهمان حضور یافت و تجربیات زندگی‌اش را برای نوجوانان از قاب برنامه «اقیانوس آرام» روایت کرد که در ادامه این بخش صحبت های جالب او را در مورد مشکلات گفتاریش می خوانید. در ادامه فیلم لکنت زبان بسیار شدید نجم الدین شریعتی، مجری سمت خدا را تماشا کنید.

مجری برنامه سمت خدا که به دلیل بی حاشیه بودن و چهره آرامش به آقای آرامش تلویزیون معروف است و توانایی خاصی در اجرای برنامه های مذهبی دارد، در برنامه نوجوان محور اقیانوس آرام حضور یافت و در مورد ناتوانیش در صحبت کردن توضیحاتی ارائه داد و گفت:

فکر نمی کردم یه روزی تو جایی که الان هستم، بایستم، شاید برای شما جالب باشه که نجم الدین شریعتی شاید سه یا چهار ساله بود که وقتی فهمید می تونه حرف بزنه نمی تونست، یعنی من دچار لکنت زبان بسیار بسیار شدیدی بودم.

من می خواستم درخواست آب کنم آ می گفتم مادرم آب رو میاورد و به ب نمی رسیدم، چه اتفاقی افتاد، بعضی از ماها در مواجهه با مشکلات زندگیمون زمین گیر میشیم، ولی من زمین گیر نشدم خانوادم تلاش کردند.

دکترهای مختلف و قرص و... برام گرفتن، یکی از آقایون پزشکا به من گفت وقتی بیکار شدی برو جلو آینه بشین و با خودت حرف بزن. خونمون دوران بچگیم در همسایگی مسجد بود، شب های محرم از اذان و سخنرانی و... رو تو ذهنم میسپردم، بعد می نشستم جلو آینه و سخنرانی می کردم.

می گفتم بسم الله الرحمن الرحیم که همین نیم ساعت طول می کشید، ولی کم نیاوردم، یه مادربزرگ پیری داشتم، خدا رحمتش کنه، می گفت چرا جلو آینه بیا برای من حرف بزن، منم یه گوش مفتی گیر آورده بودم می شستم حرف می زدم.

دقیقا یادمه یه روز عاشورا بعد از ظهر برای مادربزرگم مقتل می خوندم، شروع می کردم از لحوف سید ابن طاووس من اون موقع سید ابن طاووس نمی شناختم، ولی لحوفش رو خریده بودم و برای مادربزرگم می خوندم و اون زار زار گریه می کرد و من کیف می کردم، خیلی لذت بخش بود برای من.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

 • یاسمین 0

  میفهمم چون خودم دچارش هستم

 • امیر پنده 0

  آفرین بر این جوان کوشا

 • ناشناس 0

  احسنت به این اراده👏👏👏👏
  موفق باشید 🌹

 • ناشناس 0

  لکنتش کجا بود بنده خدا ماشالله به اون خوبی حرف می زنه به نطر من بهترین مجری است

 • دهقان 0

  سلام آقای شریعتی عزیز اقا جان از بس که پاکی عزیزم نظر امامان افتاده التماس دعا ای بنده خوب خدا

 • ناشناس 0

  واقعا نجم الدین مجری خوب وارامی وبا ایمانی هست خدا ازش راضی باشه

 • ناشناس 0

  سلام و درود بر انسان های خوبی چون نجم الدین شریعتیِ بزرگوار.... که تخصصشون خوب کردن حال آدماست.