عکس بهاره رهنما در آغوش آقای دکتر جنجالی شد

عکس بهاره رهنما در آغوش آقای دکتر | عکس جنجالی بهاره رهنما

عکس بهاره رهنما در سفرش به مجارستان در آغوش برادر دکترش رهام رهنما .

عکس بهاره رهنما در آغوش آقای  دکتر | عکس جنجالی بهاره رهنما

عکس بهاره رهنما در آغوش آقای دکتر جنجالی شد. بهاره رهنما که به مجارستان سفر کرده است عکسی از دیدار با برادرش منتشر کرد. اخیرا عکس بهاره رهنما به مسافرت های اخیر او به کشورهای خارجی  در اینستاگرامش محدود شده است. عکس بهاره رهنما که جدیدا در استوریش منتشر کرد عکسی در کنار برادر بزرگترش است.

بهاره رهنما، بازیگر معروف و پرحاشیه ای است که با ازدواج مجددش با امیر خسرو عباسی، خود را پر حاشیه ساخت. بهاره رهنما، این روز ها دست به کار نویسندگی زده و با این کار، زندگی خود را پر حاشیه تر از سابق ساخته است. بهاره رهنما با لاغر ساختن خود، در مشاوره های رژیم لاغری نقش مؤثر و مفیدی را از خود نشان می دهد. بهاره رهنما از دوره ی جوانی شروع به کار در زمینه ی تئاتر و بازیگری کرده و هنوز در این زمینه نیز فعال و مشغول به کار می باشد.

عکس بهاره رهنما در آغوش برادر بزرگترش رهام رهنما

عکس بهاره رهنما

بهاره رهنما با انتشار عکس برادر بزرگترش نوشت:  پس از این سال سخت خدا میدونه چقدر به پناه امن شونت احتیاج داشتم اولین دیدار من و دکتر رهام رهنما برادر بزرگترم و تاج سر خانواده.

بهاره رهنما که به تازگی خبر طلاق از همسر دوم خود را  اعلام کرده است از ماه پیش به ترکیه، فرانسه و آلمان سفر کرده است. و هم اکنون در مجارستان به سر می برد. 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر