چهره سحر قریشی بعد دعوا با تتلو کاملا پیر شد

پیر شدن چهره سحر قریشی | سحر قریشی یک شبه پیر شد

عکس عاشقانه سحر قریشی وخواننده معروف در فضای مجازی منتشر شد که تصویر نشان می‌دهد چهره سحر قریشی به کلی شکسته شده است.

پیر شدن چهره سحر قریشی | سحر قریشی یک شبه پیر شد

آیا چهره سحر قریشی پیر شده است؟ تصویری عاشقانه از سحر قریشی و خواننده معروف منتشر شد که چهره سحر قریشی به کلی پیر شده است.عکسی جنجالی از سحر قریشی و امیر مقصودلو بعد از دعواهای اخیرشان در فضای مجازی نشان می‌دهد که چهره سحر قریشی به کلی شکسته شده است.

چهره سحر قریشی

نقشه “سحر قریشی” و “امیر تتلو” لو رفت!

نقشه خواننده معروف و سحر قریشی که برای جذب فالوور و دیده شدن دعوای صوری به راه انداختن نقش برآب شد.

امیر تتلو چند روز گذشته برای بیشتر دیده شدن اهانت هایی را به سحر قریشی از جمله معتاد بودن او انجام داد اما نمی دانست دست آنها برای مردم رو شده است.

طی چند ماه گذشته یکی از مهم‌ترین اخبار شبکه‌های اجتماعی اختصاص به رابطه سحر قریشی و امیر تتلو بوده است که هر روز و هر لحظه یک خبر جدید از آنها منتشر می شد و این قدر بازخورد داشت که خود آنها هم مدام در تلاش دیده شدن بیشتر بودند .

یکی از مهم‌ترین هدف‌های سحر قریشی و امیر تتلو کسب درآمدزایی بود و کار را تا جایی پیش بردند که ازدواج خود را نیز اعلام نمودند تا قدری هیجانات اخبار پیرامون این دو نفر کمی فروکش نماید.

اما این دو نفر یک اشتباه محاسباتی داشتند و آن هم این بود که نمی‌دانستند اعلام ازدواج آنها آبی بر روی آتش خواهد بود و دیگر اخبار این دو نفر مورد توجه قرار نخواهد گرفت و این گونه بود که این دو نفر که از قضا بازیگران خوبی در فضای مجازی هستند، تصمیم بر این گرفتند که با انتشار یک خبر متفاوت فضای مجازی را دوباره به نفع خود کنند.

تتلو در ادامه این تصمیم با انتشار یک خبر که سحر معتاد است و غلط کردم بیایید او را ببرید، بار دیگر توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرد و پیرامون این خبر سحرقریشی گفت: عذرخواهی میکنم و …

اما باید متوجه شد که این گونه اخبار نخ نما شده است و حنای این دو سلبریتی معروف دیگر رنگی ندارد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۴ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • ناشناس 1

    سحر پیر بود دیگه مسخره بازی جدیدشون هست

  • ناشناس 1

    سحر کی جوون بود که حالا شکسته شد سحر کلا یه گلوله ارایش بود که فقط دوتا مردمک چشم واسه اینکه یه جاییو ببینه بین این ارایشا از خودش بود