قتل کودک 6 ساله | قتل هولناک کودک 6 ساله توسط پسرش | پدری که کودکش را با شکنجه به قتل رساند

قتل کودک 6 ساله با شکنجه پدرش | هم دستی نامادری در قتل کودک تایید شد؟

ضرب و جرح شدید کودک شش ساله تهرانی منجر به قتل او توسط پدرش شد. جزئیات را در این مطلب بخوانید

قتل کودک 6 ساله با شکنجه پدرش | هم دستی نامادری در قتل کودک تایید شد؟

قتل هولناک کودک 6 ساله توسط پدرش! یک ماه قبل پسربچه‌ای توسط پدر و نامادری به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد و سه هفته بعد فوت کرد. درحالی که معاینه اولی پزشکی حکایت از خونریزی داخل شکم داشت و همچنین آثار سوختگی روی دستش بود، موضوع به گزارش مأموران کلانتری رسید و تحقیقات در پرونده آغاز شد.ش شواهد نشان میدهد که دلیل فوت کودک قتل است! در ادامه این مطلب جریان دردناک قتل کودک 6 ساله را می توانید بخوانید.

 موضوع در دستور کار محمد وهابی بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران قرار گرفت و پدر و نامادری به عنوان مظنونان پرونده بازداشت شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد پدر در ابتدا به پرستاران گفته بود که فرزندش قرص برنج خورده است اما پدر کودک در جریان تحقیقات این حرف را انکار کرد و تناقض‌گویی‌ها سبب شد که ظن مأموران به وی بیشتر شود.

در نهایت پدر این کودک به ضرب و جرح منجر به قتل اعتراف کرد اما مشخص شد که نامادری در این حادثه نقشی نداشته است. حتی مادر کودک اظهار کرد که رابطه فرزندش با نامادری خوب بوده و همیشه درخصوص موضوعات مربوط به کودک در واتساپ با هم در تماس بوده‌اند.

در ابتدای تحقیقات نامادری گفته بود که همسرش گاهی پسربچه را تنبیه می‌کرد و در نهایت پدر کودک در اقرار به ضرب و جرح منجر به قتل گفت: چند بار به فرزندم هشدار داده بودم که در خانه دستشویی نکند اما باز هم او بی اعتنا بود برای همین او را تنبیه کردم؛ البته چند روز قبل هم با اسکوتر زمین خورد و دسته آن به شکمش ضربه زده بود. آثار سوختگی هم به علت این است که قاشق داغ روی دستش گذاشتم.

پدر این کودک درحالی به اتهام قتل فرزند خود بازداشت شد که نامادری نیز در جریان تحقیقات اظهار کرد چند روز قبل از حادثه کودک خردسال با اسکوتر زمین خورده بود. تحقیقات پلیسی نشان از آن دارد که پدر سنگدل در کرج سابقه آزار کودک خود را داشته و بهزیستی نیز از این مرد شکایت کرده بود. رسیدگی به پرونده در جریان تحقیقات ادامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر