تنظیمات واتساپ | خالی کردن حافظه گوشی

واتساپ حافظه گوشیتو می خوره | مهم ترین تنظیمات واتساپ

اگر حافظه گوشیتون خیلی پر شده، قطعا واتساپ یکی از برنامه هاییست که فضای خیلی زیادی اشغال کرده. با ما همراه باشید تا خالی کردن فضای بیهوده اشغال شده توسط واتساپ را یاد بگیرید.

واتساپ حافظه گوشیتو می خوره | مهم ترین تنظیمات واتساپ

واتساپ جزو اپیلیکیشن هاییست که فضای بسیار زیادی از گوشی شما را اشغال می کند. اگر حافظه گوشیتان پر شده است و نمی دانید چه کار کنید، با خالی کردن حافظه واتساپ می توانید بخش زیادی از حافظه پر شده را برگردانید. برای خالی کردن حافظه واتساپ می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. WhatsApp را باز کرده و بر منو سه نقطه‌ای که در قسمت بالا و در گوشه سمت راست قرار گرفته ضربه بزنید.
  2. Settings را باز کنید و به گزینه “Storage and data بروید. از قسمت “Manage Storage” می‌توانید تمام اطلاعات مربوط به حافظه واتساپ خود را پیدا کنید. روی گزینه “Forwarded many times” ضربه بزنید تا تمام عکس‌ها و ویدئوهای تکراری که برای شما ارسال شده است را پیدا کنید.
  3. در این مرحله روی فایل‌هایی که قصد دارید حذف شود فشار داده و کمی نگه دارید تا حذف شود. اگر می‌خواهید تمام فایل‌ها حذف شود هم روی Select all ضربه زده سپس گزینه “Delete” را انتخاب کنید.
  4. سپس روی گزینه “Larger than 5 MB” ضربه بزنید و فایل‌ها را بررسی کرده و بر این اساس آنها را حذف کنید.
  5. در صورتی هم که قصد خالی کردن حافظه واتس اپ از یک چت خاص را دارید، به پایین آماده و Contact را انتخاب کنید. از اینجا، می‌توانید موارد مشابه را فقط با یک ضربه بررسی، انتخاب و یکباره حذف کنید. این یک راه عالی برای خالی کردن حافظه واتساپ است.
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر