قیمت خانه در تهران | خرید مسکن در تهران

قیمت مسکن در بهترین محله های تهران | خرید خانه لوکس در تهران

با توجه به افزایش قیمت ها، قیمت خانه نیز دچار افزایش چشمگیری شد. در بین خانه های سراسر ایران، می توان گفت شمال تهران دارای گران ترین خانه ها است. اگر می خواهید قیمت خانه های لوکس شمال تهران را ببینید با ما همراه باشید.

قیمت مسکن در بهترین محله های تهران | خرید خانه لوکس در تهران

قیمت مسکن در شمال تهران جزو بالاترین قیمت مسکن ها در ایران است. شمال تهران به علت آب و هوای متعادل و هوای کمی پاک تر نسبت به سایر مناطق در تهران، جزو مناطقی است که مورد نظر ثروتمندان و خریدارانی است که به دنبال خانه‌های لوکس در تهران هستند. در این گزارش خانه های ۱۵۰ متری شمال تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم تا حدود قیمت مسکن در شمال تهران را بدانید و در خرید خانه یا سرمایه‌گذاری بهتر به شما کمک کنیم. 

برای خرید واحدی در الهیه با متراژ ۱۵۰ متر درحالی که ۱۱ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۳ خوابه است، به سرمایه‌ای معادل ۱۷ میلیارد تومان احتیاج دارید.

واحد آپارتمانی نوساز در تجریش با متراژ ۱۴۵ متر و ۳ اتاق خواب، ارزشی معادل ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.

اگر علاقه به خانه‌های نوساز دارید، می‌توانید واحدی دیگر با متراژ ۱۴۵ متر در فرمانیه با ۳ اتاق خواب را معادل ۱۵ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان خریداری کنید. و همینطور اگر واحدی با قیمت کمتر در فرمانیه می‌خواهید، می‌توانید واحدی ۱۵۰ متری که ۱۳ سال از ساخت آن گذشته باشد با ۳ اتاق خواب را معادل ۱۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحدی ۱۶ ساله در محمودیه با متراژ ۱۴۶ متر و ۳ اتاق خواب، قیمتی معادل ۱۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان دارد.

 برای خرید واحدی ۲۹ ساله در زعفرانیه، با متراژ ۱۴۸ متر و ۳ اتاق خواب به بودجه‌ای معادل ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

در روز های گذشته واحد آپارتمانی ۱۴۵ متری در ولنجک که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ خوابه باشد، معادل ۲۰ میلیارد و ۵۹۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین واحدی دیگر در همین منطقه با متراژ ۱۴۵ متر و سنی معادل ۶ سال، معادل ۲۰ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است. این واحد ۳ خوابه است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر