کمک پژمان جمشیدی به نیازمندان | کار خیر پژمان جمشیدی

حرکت عجیب پژمان جمشیدی سر فیلم برداری | از بازیگران پول جمع می کرد!

یکی از همکاران پژمان جمشیدی، هنرپیشه محبوب ایرانی، در مصاحبه جدیدش راجب کارهای خوب و کمک هایی که پژمان جمشیدی به افراد نیازمند می کند صحبت کرده است.

پژمان جمشیدی، فوتبالیست سابق کشور که در  حال حاضر به عنوان بازیگر، در فیلم های مختلف به ایفای نقش می پردازد همواره مورد انتقاد بسیاری از مردم قرار می گیرد. حالا یکی از همکاران و دوستان پژمان جمشیدی از تهمت های بی شماری که به جامعه هنرمندان می زنند گلایه کرده است و از کار خوب و کمک هایی که پژمان جمشیدی به افراد نیازمند می کند صحبت کرده است.

ورود پژمان جمشیدی به سینما و تلویزیون

پژمان جمشیدی در سال 1381 در مراسمی با خانم بهاره رهنما آشنا شد و خانم رهنما به دلیل علاقه پژمان به همسر سابقش پیمان قاسم خانی او را به منزل خود دعوت کرد. او بعد از دیدار با پیمان قاسمخانی با وی دوست شد و با هم به فوتبال می رفتند. پژمان جمشیدی از زندگی خود و برخورد مردم با او از دوران فوتبالییست بودن خود و زمان خداحافظی اش از فوتبال برای قاسمخانی تعریف کرد و قاسمخانی از همین صحبت ها فیلمنامه سریال پژمان را نوشت.

پژمان جمشیدی در این سریال ایفاگر نقش خود در دوران فوتبالی اش بود و سام درخشانی به عنوان مدیر برنامه در کنار او ایفای نقش کرد. او قبل از سریال پژمان در سریال ساختمان پزشکان سروش صحت هم بعنوان بازیگر میهمان دریک قسمت بازی کرده بود اما با نقش آفرینی در سریال پژمان بیش از پیش به شهرت و محبوبیت رسید.

پژمان جمشیدی سال 1393 با فیلم «آتش بس 2» در سینما حضور یافت. او پس از آن در آثار مختلفی مانند 50 کیلو آلبالو، خوب، بد، جلف، آذر، من دیوانه نیستم، لونه زنبور و تگزاس و...ایفای نقش نمود و با هشتمین تجربه خود سال 96 در سوء تفاهم نامزد نقش مکمل سیمرغ فجر شد که واکنش های عجیبی و تمسخراتی را در پی داشت اما جمشیدی با سختکوشی بی نظیرش در سال 98 با حضور در 5 فیلم سینمایی به یکی از بازیگران پرفروش سال بدل شد که در مجموع فیلم هایش بیش از 62/8 میلیارد در گیشه فروش داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر