فرهاد مجیدی | دزدی از فرهاد مجیدی

دستبرد دزد استقلالی به خانه فرهاد مجیدی | ماجرای سرقت از فرهاد مجیدی

سارقانی که سال قبل به خانه فرهاد مجیدی دستبرد زدند و اموال بسیار زیادی را از او غارت کردند، حالا دستگیر شدند.

خبر دزدی از فرهاد مجیدی در سال گذشته، جنجال های بسیاری به پا کرد و حالا به نظر می رسد سارقان فرهاد مجیدی پس از جستجوهای بسیاری دستگیر شدند.  10 بهمن پارسال بود که 3 دزد به خانه فرهاد مجیدی دستبرد زدند و 70 هزار درهم، 2 ساعت مارک، دسته چک بانک ایرانی و اماراتی، سوئیچ پورشه و گذرنامه وی را بردند. تنها یک کفش از یکی از سارقان جا ماند و همان مدرکی برای دستگیریش شد.

چند روز قبل یک دزد یابفه دار با تماس به ماموران اعلام کرد: دوستانم مرا به جایی دعوت کردند که پاتوق سارقان بود. افرادی که آنجا بودند شروع کردند به خاطره گویی. یک نفر از آن جمع مدعی شد چند ماه قبل، با همدستانش به خانه مجیدی دستبرد زده. پس از این تماس، ماموران با اطلاعاتی را که از فرد ناشناس بدست آورده بودند، راهی مخفیگاه شده و او را دستگیر کردند.

این شخص که مسعود نام دارد، دستبرد به خانه فرهاد مجیدی را انکار کرد. ماموران سراغ خودروی وی رفتند و در  بازرسی داخلی آن، لنگه کفشی پیدا کردند که لنگه دیگر همان  کفش جا مانده در خانه مجیدی بود. در این شرایط مسعود چاره ای جز اقرار به سرقت ندید و اعتراف کرد که به جز سرقت از مجیدی به چندین خانه دیگر هم دستبرد زده است.

 در حالى که داخل گاوصندوق دو میلیارد تومان اموال قیمتى بود اما متهم مدعى است ٦٥ میلیون تومان سهم او از سرقت ها بوده است. مسعود در تحقیقات گفت : من استقلالى دو آتیشه هستم و بعد از سرقت متوجه شدم به خانه فرهاد مجیدى دستبرد زدیم و از این موضوع ناراحت بودم .

تحقیقات براى دستگیرى دو همدست متهم ادامه دارد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر