تست شخصیت شناسی تصویری | تست روانشناسی

کدام تصویر ترسناک تر است؟ | تست شخصیت شناسی تصویری

منظور ما از تست روانشناسی تصویری مجموعه ای از تصاویری است که از طریق آن می توانیم اطلاعاتی را در مورد خود کسب کنیم. با انجام این تست، هم سرگرم می شوید و هم خودتان را بهتر می شناسید.

کدام تصویر ترسناک تر است؟ | تست شخصیت شناسی تصویری

تست شخصیت شناسی تصویری تاریخچه طولانی دارد. آزمون هایی که از عکس ها تشکیل شده اند به دنبال بررسی انگیزه های ناخودآگاه افراد در پس پاسخ هایشان می گردند. تست شخصیت شناسی تصویری به شما یک تصویر کامل روانشناختی و علمی از شخصیتتان نمی دهد اما اطلاعاتی کلی درباره شخصیت تان ارائه می دهد که در نظر گرفتن آن ها می تواند سودمند باشد. در این تست شخصیت شناسی تصویری به تصاویر بالا با دقت نگاه کنید، کدام یک از مسیرهای زیر  برای شما هراس بیشتری دارد؟

اگر خودتان را بشناسید شاید بتوانید با خود واقعی‌تان روبرو شوید و همین مسئله باعث شود بسیاری از مشکلات‌تان را بتوانید حل کنید. به این 8 عکس نگاه کنید و بگوئید از کدام یک از این مسیر ها بیشتر از همه می‌ترسید. در انتها توضیح تست و تفسیر پاسخ‌ها را بخوانید تا شاید تصویری روشن‌تر از ناخودآگاه خود به دست آورید.

 

 

تست شخصیت شناسی تصویری

مسیر A: را انتخاب می کنم. شما فردی هستید که همواره اعتماد به دیگران برای تان مسئله ی سختی می باشد. بنابراین اغلب اوقات احساسات تان را در خود نگه می دارید و این موضوع باعث می شود که به لحاظ روحی همیشه احساس تنهایی داشته باشید.

 مسیر B: را انتخاب می کنم. به شدت از تنهایی گریزان می باشید که این موضوع سبب می شود که همواره احتیاج به عشق و فردی دیگر داشته باشید. از سوی دیگر از بی فایده بودن در جمع هراس دارید بنابراین همیشه در جمع های خودتان سعی می کنید که مفید واقع شوید تا مبادا از سوی دیگران مورد انتقاد قرار بگیرید.

 مسیر C: را انتخاب می کنم. در زندگی فردی با پشتکار و پرتلاش به نظر می رسید از سوی دیگر انسانی همواره سرشار از عشق و محبت می باشید که این ویژگی ها سبب می گردد در زندگی فردی شاد و موفق به نظر برسید.

 مسیر D: را انتخاب می کنم. شما فردی درون گرا هستید که این مساله سبب می گردد تا در بیشتر مواقع از دوستان و همکاران خود فاصله بگیرید. در هر صورت گرچه قطع ارتباط با دنیای بیرون یکی از ویژگی های ظاهری شما می باشد. اما باید آگاه باشید که ارتباط با اطرافیان تان کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد.

 مسیر E: را انتخاب می کنم. شما در زندگی تان به شدت در پی این موضوع هستید که هدف از زندگی کردن را دریابید و از سوی دیگر همواره علاقمند هستید که زمانی که به اهداف خود در زندگی می رسید برای تحلیل آن زمان خاصی را صرف کنید. در نهایت چیزی که همواره شما را میترساند عدم آگاهی نسبت به خود و زندگی تان است.

 مسیر F: را انتخاب می کنم. شما فردی با احساسات مثبت و اعتماد به نفس بالا می باشید. بنابراین همواره در زندگی به دنبال چیزی هستید که از آن لذت می برید. همچنین به شدت خواهان آزادی هستید و هیچ گونه علاقه ای به محدود بودن ندارید.

 مسیر G: را انتخاب می کنم. شما فردی آرام و ثابت قدم هستید که این ویژگی های فردی باعث می شود که هر لحظه با هر قدم به مسیر و اهداف خود نزدیک تر شوید.

 مسیر H: را انتخاب می کنم. در زندگی به خاطر اتفاقات ناگواری که در گذشته برای تان رخ داده است همواره تا حدودی زیادی از گذشته خود می ترسید. بنابراین هر لحظه بر این باور هستید که در زندگی ممکن است همواره دچار شکست شوید اما شما باید آگاهانه خودتان را از گذشته بیرون بکشید و احساسات منفی ای که نسبت به آن دارید را از بین ببرید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵۵ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

 • ناشناس 4

  من ازهیچ کدوم نترسیدم که!حالا چی میشه؟😉

  • ماری 1

   من از تصویر Dاصلا نترسیدم اما بقیش ترسناک بود مخصوصا تصویر B

 • ی بنده ی خدا 4

  واس من هیچکدوم

 • . 3

  خیلی درست بود واسه من

 • ناشناس 1

  هیچ کدام حالا چی؟

 • ناشناس 1

  من از هیچ کدام نترسیدم

 • ناشناس 2

  هرکسی که میگه نترسیدم ازاین تصاویر شجاع بودن خودشو میخواد نشون بده ظاهر این عکسا ازبس تاریک وحشتناکه آدم نمیدونه کدوم انتخاب کنه

 • خرداد 1

  خیلی عالی ودرست

 • .... 0

  من از همشون ترسیدم تکلیف من چیه این وسط😂😂