ازدواج بهاره رهنما | لایو بهاره رهنما | لایو جنجالی بهاره رهنما

بهاره رهنما از همسرم جدا شدم | پشت پرده زندگی زناشویی بهاره رهنما + فیلم

بهاره رهنما یکی از پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی است و در حال حاضر نیز خبر ازدواج سوم او بسیار سرو صدا به پا کرده است. بهاره رهنما در لایوی در مورد ازدواج سومش شفاف سازی کرده است.

بهاره رهنما از همسرم جدا شدم | پشت پرده زندگی زناشویی بهاره رهنما + فیلم

بهاره رهنما، بازیگر پر حاشیه ایرانی، پس از طلاقش از همسر دومش حاشیه های بسیاری درست کرد؛ در حال حاضر زمزمه هایی از ازدوج سومش به گوش میرسد. بهاره رهنما اولین بار در سال 1373 با پیمان قاسم خانی ازدواج کرد. ازدواج اول بهاره رهنما بعد از 22 سال به طلاق ختم شد و سپس در سال 96 با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. این ازدواج نیز به طلاق ختم شد. حالا خبر ازدواج سوم بهاره رهنما به گوش می رسد. توضیحات بهاره رهنما راجب ازدواج سومش را در لایوش ببینید.

بیوگرافی بهاره رهنما 

بهاره رهنما در 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک به دنیا آمد. خانواده بهاره رهنما در 2 سالگی او به تهران نقل مکان نموده اما با وقوع انقلاب اسلامی در سال 1357 ایران را ترک و به انگلستان رفتند و پس از مدتی با فروکش شدن التهابات سیاسی دوباره به ایران بازگشتند.

بهاره رهنما به صورت اتفاقی در مسیر بازگشت از دانشگاه با پیمان قاسم خانی آشنا شده و این آشنایی در سال 1373 منجر به ازدواج گشت که ثمره این ازدواج دختری به نام پریا ( متولد 1376 ) می باشد. ازدواج بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی بعد از 22 سال در سال 1394 با توافق دو طرفه به جدایی منجر شد و  خانم رهنما در 4 شهریور 1396 در 44 سالگی با امیر خسرو عباسی (از فعالان صنعت آرایشی و بهداشت ) ازدواج کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر