خواستگاری از محمد موسوی | خواستگارهای محمد موسوی

خواستگاری دختر جوان از جذاب ترین والیبالیست ایران + فیلم

محمد موسوی یکی از بازیکنان مطرح والیبال کشورمان است که بارها خواستگاری دختر های جوان از او جنجالی شده است. ماجرای یکی از خواستگاری هایش را بشنوید.

خواستگاری از سلبریتی ها یکی از عادی ترین خبرهاییست که این روز ها می شنویم؛ خواستگاری از محمد موسوی هم یکی از جنجال هایی است که این بازیکن دوست داشتنی هر چندوقت یکبار با آن درگیر می شود. این خواستگاری ها مقابل هتل، ورزشگاه یا حتی در کوچه و خیابان اتفاق می افتد. داستان یکی از خواستگاری ها از محمد موسیوی را از زبان خودش بشنوید.

سید محمد موسوی متولد ۳۱ مرداد ۱۳۶۶ در دزفول، والیبالیست است. دیپلمه است و در حال حاضر سالهاست دانشجوی لیسانس رشته تربیت بدنی می باشد، دوتا خواهر والیبالیست دارد مادرش خانه دار است و پدرش معلم ورزش بازنشسته می باشد.

حبیب طهوری در شکل گیری والیبال موسوی نقش به سزایی داشت و اولین مربی حرفه‌ ای او محسوب می‌ شود اولین سال حضور موسوی در لیگ برتر با تیم لوله سازی اهواز در سال 1382 بود. او با حضور در باشگاه پتروشیمی سال 83 در مسابقات لیگ برتر مقابل پیکان بازی کرد و توجه سرمربی حریف را جلب کرد و قرارداد ۳ ساله با پیکان بست و بعدها با بازی‌ های قابل توجه به تیم ملی نوجوانان و جوانان دعوت شد. 

نظر محمد موسوی راجب ازدواج

ازدواج اتفاقی است که باید بیفتد. دوست دارم این کار را انجام بدهم و مادرم چند سال است که پیگیر این موضوع است اما هنوز شرایط خودم را مناسب نمی دانم.

من مسافرت های طولانی مدت دارم که می بینم بچه های متاهل چقدر اذیت می شوند. به ویژه آنها که بچه دارند از جمله فرهاد ظریف، فیاضی و مهدی مهدوی گاهی فرزندانشان که زنگ می زنند روی بلندگو می گذارند و می شنویم که بچه پشت تلفن گریه می کند.

من توانایی تحمل این موضوع را ندارم شاید وقتی از رده ملی خارج شدم و کارم سبک تر شد، این کار را انجام دهم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر