قیمت مسکن در تهران | خرید خانه در تهران

قیمت مسکن در جنوب تهران | زندگی کم هزینه در تهران

با توجه به افزایش پی در‌ پی قیمت مسکن و گران‌تر شدن واحد های مسکونی در تهران، در این گزارش به بررسی واحد های ارزان قیمت جنوب تهران پرداخته‌ایم.

قیمت مسکن به ویژه در تهران به طرز چشم گیری افزایش یافته است و بسیاری از ساکنین تهران یا افرادی که قصد نقل مکان به تهران و خرید خانه را دارند، باید در محل هایی با قیمت مسکن پایین تر به دنبال خانه بگردند. در گزارش زیر به بررسی مشخصات قیمت مسکن های اقتصادی و آپارتمان‌های ارزان قیمت جنوب تهران خواهیم‌ پرداخت.

قیمت مسکن در تهران

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله نازی‌آباد را دارید می‌توانید واحدی ۴۴ متری درحالی که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد را به قیمت ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. همچنین واحدی ۳۵ متری در این منطقه با ۲۱ سال سن و ۱ اتاق خواب، قیمتی معادل ۱ میلیارد تومان دارد.

برای خرید واحدی ۵۰ متری در جوادیه که ۲۱ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خوابه باشد، به سرمایه‌ای معادل ۹۹۰ میلیون تومان احتیاج دارید. همچنین اگر بخواهید واحدی ۲۱ ساله با متراژ ۵۳ متر در حالی که ۱ خوابه باشد را خریداری کنید، به بودجه‌ای معادل ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی ۵۰ متری در مولوی که ۱۰ ساله باشد و ۱ خواب داشته باشد، در روز های گذشته معادل ۹۴۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین اگر واحدی نوساز در این محله میخواهید، واحدی ۴۷ متری با ۱ اتاق خواب، معادل ۸۳۹ میلیون تومان‌ قیمت‌گذاری شده است.

واحدی ۵۴ متری در شوش که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و یک اتاق خواب داشته باشد، قیمتی معادل ۹۶۰ میلیون تومان دارد. همچنین واحدی ۵۳ متری در همین منطقه با عمری معادل ۱۰ سال و ۱ اتاق خواب، قیمتی معادل ۹۵۰ میلیون تومان دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • محی 0

    عالیه